طرح تشویق امتیازی غدیر:

​​​​​​​
در سال تحصیلی 1400-1399 مجتمع غدیر برای دانش آموزان پسر و دختر طرح تشویقی جدیدی را علاوه بر طرح تشویق گروهی، ماهیانه اجرا خواهد کرد. در این طرح چند شاخص برای امتیازدهی به هر دانش آموز در نظر گرفته شده است که این امتیازها در انتهای هر دوره(ترم) تحصیلی جمع آوری می شود.
   شاخص های امتیازدهی به هر دانش آموز به شرح ذیل می باشد: 
​​​​​​​
شاخص یک : 
نظم و آراستگی در کلاسهای برخط( اسکای روم و واتساپ ): 
پوشیدن لباس مناسب، داشتن جایگاه مشخص، به همراه داشتن وسایل مورد نیاز و رعایت نظم در صحبت کردن مواردی هستند که در گرفتن امتیاز این شاخص موثرند.

شاخص دو: 
نداشتن غیبت و تاخیر در کلاسهای برخط (اسکای روم و واتساپ):  
هر دانش آموز که بدون غیبت و تاخیر در کل کلاسهای هفته شرکت کند، امتیاز کامل را کسب می کند و کسانی که در طول هر هفته غیبت و تاخیر داشته باشند فقط در صورت تشخیص همیار کلاس (و موجه شدن غیبت و تاخیر) امتیاز بالا را کسب خواهند کرد.

شاخص سه : 
تلاش در جهت یادگیری مباحث درسی و انجام مناسب تکالیف: 
در این شاخص مهمترین عامل این است که معلم درک کند دانش آموز در جهت یادگیری درس تلاش مناسبی دارد و تکالیف خود را با نهایت سعی و کوشش انجام می دهد.

شاخص چهار: 
شرکت در مسابقات اداره و مدرسه
شرکت در یکی از مسابقات اعلام شده اداره امتیاز این بخش را برای دانش آموز به ارمغان می آورد.همچنین برای شرکت در مسابقه آیه های زندگی بصورت جداگانه و بقیه مسابقات مدرسه ( حداقل شرکت در یکی از آنها) امتیاز تعلق خواهد گرفت.

شاخص پنج: 
نفرات منتخب مسابقات اداره و مدرسه  
به نفرات برتر مسابقات (بسته به نوع مسابقه) امتیازی توسط همیار کلاس داده خواهد شد.

شاخص شش: 
شرکت منظم اولیاء در جلسات اعلام شده مدرسه: 
در طول ترم تحصیلی بنا بر نیاز و برنامه مدرسه جلساتی (حضوری و بر خط) برای اولیاء برگزار خواهد شد که شرکت منظم اولیاء در این جلسات امتیاز کامل این شاخص را برای دانش آموز به ارمغان خواهد آورد.

شاخص هفت: 
 امتیاز دهی اولیاء به دانش آموز: 
در بازه های زمانی دو هفته ای اولیاء از طریق سایت مدرسه (بخش نظر سنجی) امتیازی به دانش آموز می دهند که امکان پایش بهتر و مناسب تر فرزندان را در منزل به دنبال خواهد داشت.


شاخص هشت:
امتیاز موارد خاص: 
  این امکان وجود دارد که در طول سال تحصیلی برای فعالیتی خاص امتیازی توسط مدرسه در نظر گرفته شود که شرایط آن به اطلاع اولیاء و دانش آموزان خواهد رسید. رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش