راهبرد و عملکرد

هوالذی بعث فی الامیین رسولا منهم یتلوا علیهم ایته ی و یزکیهم ویعلمهم الکتب و الحکمه وان کانوا من قبل لفی ضلل مبین ​​​​​​​  *سوره جمعه آیه دوم*
​​​​​​​
اوست که میان مردم درس نا خوانده پیامبری از خودشان مبعوث کرد تا آیات الهی را بر آنان بخواند و آنها را رشد و پرورش داده و کتاب آسمانی و حکمت به آنان بیاموزد و همانا پیش از این در انحراف و گمراهی آشکار بودند.
​​​​​​​


معلمی شغل انبیاست  ( امام خمینی)

غدیر برکه نیست ،دریاست.

انتخاب راهبرد ، روشن کننده راهی است که هر انسان و یا مجموع باید آن را تا رسیدن به هدف بپیماید. البته حرکت در مسیر درست نیز حتما می تواند یک هدف به غایت مهم و اساسی باشد و شاید بتوان گفت در حقیقت هدف همان حرکت در مسیر درست است.
انسان و یا مجموعه ای که دارای هدف و راهبرد برای عملکرد خود نباشد نه ظرفیت های خود را شناخته است و نه میتواند به همه آن چیزی که لایق و شایسته اوست دست پیدا کند.
مجموعه غدیر با آگاهی کامل به مطالب ذکر شده تلاش و کوشش داشته و دارد که همواره در این مسیر حرکت نماید و همانگونه که سابقه دیرینه این مجموعه می تواند گواهی به این مدعا باشد.
توجه به دریای وجودی هر انسان ، ظرفیت های متفاوت آدمیان با یکدیگر وابعاد وجودی متفاوت آنان با یاری خواستن از خداوند و پیروی از پیامبر اکرم (ص) و حضرت علی (ع) و اعتقاد راسخ به اینکه معلمی و تعلیم و تعلم ادامه راه انبیاست خلاصه راهبرد این مجموعه برای گام نهادن در عرصه آموزش و پرورش می باشد.
عدم فشار بیش از حد درسی به دانش آموزان 
توجه به پرورش به عنوان زیر ساخت آموزش
تلاش در جهت فراهم نمودن امکانات اصلی و جانبی آموزش و پرورش دانش آموزان در عالی ترین سطح 
ایجاد فضای همکاری ،تعاون و احترام بین کارکنان اداری و آموزشی مدرسه با اولیا
انتقاد پذیری و توجه به خواسته های دانش آموزان و اولیا محترم در حد امکان گوشه ای از عملکرد 27 ساله مجموعه غدیر می باشد
​​​​​​​


رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش